Váš nákupný košík je prázdny

Projekt globsystem.sk

globsystem.sk je projektom spoločnosti P.M. trading s.r.o. , ktorá je výhradným zmluvným dovozcom adaptérov GLOB-SYSTEM pre uhlové brúsky na Slovenský trh. OD 01.12.2015 sme sa stali oficiálnym distribútorom pre Česku republiku . Projekt globsystem.sk od 01.01.2019 prevzala pod svoje krídla spoločnosť VYPA SK s.r.o. - Trenčín , ktorá sa stala exkluzívnym spravcom projektu a prevzala kompletne zastrešenie a realizáciu . To znamená, že spoločnosť VYPA SK s.r.o. sa od 1.1.2019 stala exluzívnym zastúpením pre predaj produktov spoločnosti Fabryka Narzędzia GLOB Sp. z o.o.

Prinášame novinku, ktorá uľahčí prácu pri brúsení, leštení, rezaní a vŕtaní v mnohých priemyselných odvetviach, ale hlavne priamo na mieste montáže, kde je potrebné precízne opracovanie priamo počas montáže a nemáte čas opracovať výrobok u vás v dielni. 

S Vašou brúskou a našim adaptérom glob-system dokážete rýchlo a precízne opracovať spoje, zvary, rohové spoje, plochy a vŕtať presné diery do rúr.
Spoločnosť distribuuje na SVK trh taktiež sortiment spoločnosti - Fabryka Narzędzia GLOB Sp. z o.o.   a to pílové pásy, pílové listy, píly a hoblíky.

Portfólio našich produktov je dopĺňané neustále o nové prvky pre výrobu, údržbu a priemysel.

Súčasťou distribučného portfólia sú taktiež produkty značiek :

MK Morse (USA) – pílové listy na kov, pílové pásy, pílky Bi-metal do vypiľovačiek, vykružovacie píly, pílové kotúče na kov METAL DEVIL a METAL DEVIL NXT

Evolution Power Tools (UK) – elektronáradie – línia BUILD , línia STEEL , magnetické vŕtačky ,
príslušenstvo , pílové kotúče – kov, drevo , AL profily ...

FEMI (IT) – pásové píly na kov

AGP – elektronáradie pre brúsenie a leštenie

EXACT – precízne rezačky rúr

FN GLOB (PL) – lyžiarske vleky ,,POLSPORT“ (projektovanie , výroba , montáž ) od roku 1996

Doprava zadarmo pri objednávke nad 200€
Rýchle dodanie Tovar skladom odošleme do 24 hodín
Bezpečná platba

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Kliknutím na tlačidlo "Súhlasím" vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím